Yumi's Cells 2. Sezon 7. Bölüm kore dizisi izle, Yumi's Cells 2. Sezon 7. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Yumi's Cells 2. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Yumi's Cells 2. Sezon 7. Bölüm

Episode 7
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Yumi's Cells Yumi’s Cells 2. Sezon 7. Bölüm
Yumi's Cells
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • mrvnl9Kayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  47:25 işte her şey iyi giderken mafolmaya başlanılacağının habercisi olan o ilk huzursuzluk anııı. 1:01:00 berbat berbattt abiiiii bir insan neden hırkasını verir neden. Babi’ye o kadar kızdım ki. Ne olursa olsun sonuçta başka kız ya. Hangi kız olursa olsun sevgilisinin böyle bir şeyler yapmasından rahatsız olur. Üzgünüm.

  4

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • merhabatokiiiKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Sanki Yu Mi değil ben yazar oldum gibi hissettim ya 🙂 Yuminin kafasına yine şüphe düşmeye başladı. Şimdi inadına Babi hareketlerine dikkat etmez sabır…

  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.