Young Sheldon 3. Sezon 5. Bölüm full hd izle, Young Sheldon 3. Sezon 5. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Young Sheldon 3. Sezon 5. Bölüm

A Pineapple and the Bosom of Male Friendship
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

"Dive bar" kalıbının tam Türkçe karşılığı yok aslında. Sözlüklerde meyhane veya batakhane olarak geçiyor, gördüğünüz gibi öyle bir mekanda değiller.
Sneak peak çıktığından itibaren nasıl çevirsem diye düşündüm, işin içinden çıkamadım. Direkt "dalış barı" diye çevirmek de saçma geldi. Bu yüzden cümleyi biraz değiştirip, "yeraltı barı" dedim.

Paylaş
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.