Young Justice 2. Sezon 2. Bölüm full hd izle, Young Justice 2. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Young Justice 2. Sezon 2. Bölüm

Earthlings
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Jabberwock, Jubjub ve Bandersnatch ''Alice's Adventures in Wonderland'' kitabının devamı olan Lewis Carroll'un yazdığı ''Through the Looking-Glass'' kitabında yer alan karakterler.
6. dakikada Adam Strange'in söylediği şeyler ise ''Furgive Durden'' adındaki rock grubunun ''Beware The Jubjub Bird And Shun The Frumious Bandersnatch'' şarkısının adı.
Yine 6. dakikada Adam Strange'in adamın burnunu sıkıp yaptığı el işareti, çocukların oynadığı bir oyun. Bizdeki ''Elim Sende'' oyununun bir değişik versiyonu.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.