Yellowstone 4. Sezon 10. Bölüm full hd dizisi izle, Yellowstone 4. Sezon 10. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Yellowstone 4. Sezon 10. Bölüm

Grass on the Streets and Weeds on the Rooftops
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

Conjugal visit - Hapishanede çiftlerin özel ve izlenmeyen/dinlenmeyen bir odada buluşması. Esas amaç cinsel ilişki ortamı sağlamak. İzin veren eyalet var, vermeyen de var. Yıllar içinde değişiklik göstermiş. Eş, beraber yaşanan partner ya da yakın aile üyeleri arasında olabilir. Bu da eyaletten eyalere değişiyor. Bu arada seneryo hatası. Montana'da mahrem ziyaret yok. Türkiye'de 2013'ten itibaren iyi hal sergileyen mahkumlara uygulanıyormuş.
https://en.wikipedia.org/wiki/Conjugal_visit
First Amendment - Amerika Birleşik Devletleri Anayasası'nın hükûmetin bir dinin kurulmasını ve din özgürlüğünü yasaklayan veya ifade özgürlüğü, basın özgürlüğü, barışçıl şekilde bir araya gelme hakkını veya hükûmete şikayetlerin giderilmesi için dilekçe verme hakkını kısıtlayan yasalar yapmasını önleyen ek maddesidir.

Arraignment - Davanın sanığa tebliği duruşması. Zaman yetmiyor. Ön duruşma olarak kullanacağım.

Chili - Kıyma, domates ve çeşitli baharatlar ile yapılan acısı makbul bir yemek. İçinde fasulye olmayanına Texas chilisi deniyormuş. Hatta domates de koymazlarmış. Türkçeleşmemiş. Tüm tarifler Chili diye geçiyor. Böyle bırakıyorum.

Texas/taxes - Vergi Texas ile benzer kelime olmadığı için değiştiriyorum. Taksi yaptım.

Bölümü beğendiniz mi?
Yellowstone Yellowstone 4. Sezon 10. Bölüm
Yellowstone
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.