Yellowstone 4. Sezon 1. Bölüm full hd dizisi izle, Yellowstone 4. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Yellowstone 4. Sezon 1. Bölüm

Half the Money
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Kitchen sink approach - Akla gelecek mantık çerçevesinde her şey.

Wasichu - Yerli halkın yerli halktan olmayanların toprak ve yerli halk üzerine algısını ifade eder. Kısaca renk ya da ırk belirtmenden "beyaz adam" manasına gelir.

Kegel Exercises - Rahim, mesane, ince bağırsak ve kalın bağırsak kaslarını güçlendirmek için yapılan bir dizi hareket.

Bölümü beğendiniz mi?
Yellowstone Yellowstone 4. Sezon 1. Bölüm
Yellowstone
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
4. Sezon 1. Bölüm
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.