While You Were Sleeping 1. Sezon 4. Bölüm

The Dream, Part 2
While You Were Sleeping 1. Sezon 4. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, While You Were Sleeping 1. Sezon 4. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. While You Were Sleeping 1. Sezon 4. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Shabu-shabu; ince dilimlenmiş et ve sebzelerin suda kaynatılarak hazırlandığı bir Japon nabemono güvecidir. Shabu-shabu masada parça parça pişirilerek yenilmektedir

*Müessir fiil: Bir kimseye bedensel zarar veren, bedensel bütünlüğünü ve sağlığını bozan, akli melekelerinde karışıklığa yol açan ve cezayı gerektiren eylem. Müessir fiilin en tipik örnekleri adam dövme ve yaralamadır. İçinde oturanları korkutmak için ev önünde fişek patlatma, bir kimseye bilerek ve isteyerek hastalık bulaştırma gibi eylemler de müessir fiil kapsamına girer.

Yorumlar 32 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • yu-jinKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Kardeşinin katil olmasını engelleyebilirler umarım

  112

  8

 • TessyKayıtlı Üye

  Şaşırdığım bi bölümdü,

  Spoiler içeren alan

  kızın saçlarını niye kısa kesmek istediğini anlamış oldum o zamanlar da kısaymış?

  47

  1

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3 4
Reklamı Kapat