While You Were Sleeping 1. Sezon 2. Bölüm

The Accident, Part 2
While You Were Sleeping 1. Sezon 2. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, While You Were Sleeping 1. Sezon 2. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. While You Were Sleeping 1. Sezon 2. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Yorumlar 61 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • -SelenKayıtlı Üye

  Çok heyecanlı bir bölümdü bayıldım!!!


  131

  6

 • MertMisafir

  İnanamıyorum 1. Bölümü izledikten sonra bırakmayı düşünmüştüm 2.bölümde herşey değişti ? izlemeye devam ?


  86

  6

 • DizikolikMisafir

  Suzy unnie Jong suk oppa ve Hae in oppamın oynadığı bütün dizi ve filmleri izledim. Her zamanki gibi harika olmuş. Bu 3. izleyişim. Bunu sevenler eminim ki suzynin oynadığın vagabond ve uncontrolablly fond; jong suk’un W: Two world, Dr. Strenger, Romance is a bonus book; Jung hae in den ise romantikliği fazlaca sevenler için Something in the rain, Tune in for love One spring night gibi dizi ve filmleri tavsiye ederim. Konuları hakkında sorularınız olursa sorabilirsiniz…


  70

  2

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3 7
Reklamı Kapat