Warrior 2. Sezon 7. Bölüm full hd dizisi izle, Warrior 2. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Warrior 2. Sezon 7. Bölüm

If You Wait By The River Long Enough
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hataların çözümleri


* Bölümü başlatmadan önce diğer alternatif seçip denediniz mi?
* Üstteki alternatif seçim işe yaramadıysa öncelikle tüm çerezlerinizi silin.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın.
* En önemli ve son çözüm yöntemi izlemeye çalıştığınız cihaza Opera uygulaması kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.

Lütfen üstteki kutucuğa E-mail adresinizi yazın?

Çeviri Notları

Crib brothel - Genelev gibi bir yapı içinde değil de, hayat kadınlarının bölgesi diyelim. Yan yana dizilmiş onlarca daracık oda; bir kapı, bir yatak, bir lavabo. Dizideki hapishane gibi aslında. Türkçede kendine has bir kelimesi var mı bilmiyorum, "sıra kerhane" diye uydurdum.

Panic of '73 - 1873 ekonomik krizi.
18 Eylül 1873'te üretim fazlası nedeniyle yaşanan krizdir. 20 Eylül'den itibaren New York Menkul Kıymetler Borsası'nın faaliyetleri 10 gün süreyle geçici olarak durduruldu.

Fabrikalar üretimlerini artırırken talebin azalması nedeniyle fiyatlar düşmeye başlamıştı. Bu da bazı fabrikaların işçi çıkarmasına ve bazı fabrikaların maliyetlerinin altında satış yapmalarından dolayı kapanmasına sebep olmuştur. Fabrikalarının batmasına bağlı olarak onların finansörü durumunda olan bankalar da batmıştır.
https://tr.wikipedia.org/wiki/1873_ekonomik_krizi

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
Warrior afis
Warrior
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.