Vikings 4. Sezon 2. Bölüm full hd izle, Vikings 4. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Vikings 4. Sezon 2. Bölüm

Kill the Queen
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • kararveriliyorKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  floki nin başına bu kadar kötü şeyler gelmemesi gerekti yaptığı o kadar kötü değil di ama yinede kötü. kızına üzüldüm valla tatlı bir çocuğu vardı öldü yalnız mezara koyarken kağıt gibi yapmışlar maketi uçacak gibiydi.

  8

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • ray krocKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  ne atelsthanmış arkdaş onun için flokiyi harcadı

  3

  1
  Cevap yazmak için üye ol.
 • kukuketaliukuleleKayıtlı Üye

  Bjorn allasen nabıyon üşütüceksin kuzum.

  Spoiler içeren alan

  Flokinin bebesinin ölmesi onu kurtaracak kanımca ragnar bu yüzden onu affedecek.Evet floki iki sezon kafa zikmiş olabilir ragnarın biricik aşkını da öldürmüş olabilir fakat sonuçta ragnar kralsa yarısı bu adam sayesinde yapılanlar hoş değil.Münafık kralımız ecbert oğlunu öldürtmeye çalışıyor gibi. Sürekli en tehlikeli görevlerde onu salıyor. Geliniyle de ciddi düşünüyor galiba. Ne kadar deyyus biri olsa da inkılapçı biri kadın hakları felan helal :d prenses aslaugu hiç sevmem ama ragnar sen de pek sadık sayılmazsın bea.

  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.