Trying 1. Sezon 8. Bölüm full hd dizisi izle, Trying 1. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Trying 1. Sezon 8. Bölüm

We Know the Way Out
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Attenborough: David Frederick Attenborough, İngiliz yayıncı ve natüralist. Doğa tarihi programlarının yüzü ve sesi olarak kariyerine 50 yıldan fazla süredir devam etti.
Ivf: In Vitro Fertilizasyon. Halk dilinde tüp bebek tedavisi olarak geçen, hamile kalmaya yardımcı bir yöntemdir.
Pâté: Genel anlamda içeriğinde ördek, sülün gibi kanatlı kümes hayvanlarının ciğerinin bulunduğu et ezmesidir, anavatanı Fransadır.

Bölümü beğendiniz mi?
Trying Trying 1. Sezon 8. Bölüm
Trying
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.