Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm kore dizisi izle, Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm

Threads of Fate
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Tomorrow Tomorrow 1. Sezon 16. Bölüm
Tomorrow
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 29 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • asyalog12Kayıtlı Üye

    Öncelikle bize bu güzel diziyi izleme fırsatı verdiği için dizigom A ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Resmi bir konuşmaya başlar gibi oldu sanki. Neyse.
    Ama hatırlamasını isterdim ya. Siz 50 yıl beklersiniz de biz nasıl bekleyeceğiz? Ya bu dizinin devamı gelsin ya da bu ekibi başka bir yapımda daha birlikte oynatın, çünkü en başından beri uyumlarının mükemmel olduğunu söylüyorum. Devamı gelse ama Rowoon ölmeden aynı o sonda olduğu gibi onlara yardım etse, yine bir şekilde karşılaşsalar falan güzel olur bence. Voice gibi..Ama Rowon um o ne biçim komadan uyanmaktı ya. Ben uykudan zar zor kalkıp kendime geliyorum,komadaki halimi düşünemiyorum ama sen dikildin biranda ayağa. Bu Öteki Tarafın enerjisi olsa gerek😅😅


    65

    0

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3