Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm kore dizisi izle, Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm

West Sky 1
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
Tomorrow Tomorrow 1. Sezon 11. Bölüm
Tomorrow
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 14 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • asyalog12Kayıtlı Üye

    Bay Lim’e hak veriyorum ben, kusura bakmayın bu adamlar yaşamayı bırak ölmeyi bile hak etmiyorlar, ölene kadar sadece acı bir şekilde yaşamalılar belki akılları başlarına gelir diye ama o da yok, pislikten bin beter insan müsveddeleri. Bu çocuğu çok üzdünüz be! Hemen bu sefer onu mutlu ediyorsunuz bizimde sinirimizi bozmuyorsunuz senaristler yoksa ben onlara gelirsem varya…neyse ağırdan alalım ama bu haksızlık, hem kadının suçu yoktu ki babası yüzünden olmaş. Baba baba değil ki..ne kadar zaman geçerse geçsin kadınları mal olarak kullanmaktan hiç vazgeçmeyecekler, geçmişi boşver bu zamanda bile hala fazlasıyla bu zihniyette insanlar var, hatta kadınların bazıları bile kendini bu şekilde görüyor. Ben kime ne diyeyim artık. Her zaman bunun konu olmasından sıkıldım ama..


    28

    0

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2