The Vampire Diaries 3. Sezon 19. Bölüm full hd izle, The Vampire Diaries 3. Sezon 19. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Vampire Diaries 3. Sezon 19. Bölüm

Heart of Darkness
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. * Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 6 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • curuKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Esther of git ya hiç sevmiyorum

  6
  0
 • curuKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Esther of git ya hiç sevmiyorum  6  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • cupcakeeKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Esther ölüyorum diyince hiç inanmamıştım zaten. Diziye illaki bir kötü karakter lazım. Klaus’un artık içini dışını öğrendik adamla kanka takılıyoz. Esther şimdi yapsın bakalım hamlelerini.
  Elena için ne diyeceğimi bilmiyorum. Bi Damon’ı öpüyor bi uzak duruyor. Saçma sapan hareketler. Rose çok güzel konuştu. Fena özlemişim bu arada Rose’u. Bu güzel kızı neden öldürdünüz hala aklım almıyor.
  Jeremy ve Tyler tekrarsahalara geri döndü sonunda yarabbim. Jeremy’i takmıyorum aslında Kol’u görmek için bahane oldu o dmhsbjhvbsljdks Çocuk beyzbol sopasıyla nasıl da güzel dövdü dkjsvhbsvhjlav Damon sorry ama ben eğlendim. Elena’yla aranda tam bir kıvılcım doğacak fln gelmişsin çocuktan dayak yiyorsun olacak iş mi sjgvslvbshjsvg. Yine de insaflı davrandı bence. Sen çocuğa kazık saplamıştın. Bu arada alüminyum beyzbol sopası bana Teen Wolf Stiles’ı hatırlattı :’)
  Tyler’a gelirsek; Klaus’la kapışsınlar bakalım sjdlgvsjhvsvsgv. Bu dizinin aşk üçgenleriyle derdi ne. Bırakın bir çift de mutlu olsun yani. Tyler Klaus’la bağını bu şekilde koparabilir ama. Öfkesiyle.
  Alaric ikili oynamayı çok güzel yapıyor. Onun kötü adam olmasına bir şey diyemeyeceğim. Yine de normale dönüp doktor kadınla beraber olsalar güzel olurdu. O kadının yok yere günahını almışız.
  Son olarak güzelim Rebekah. Bu kız Matt’le çok da güzel olur bence. Keşke Matt yalandan kıza iyi davranmasa. Millet acımasız olduğu için Rebekah’da cadalozlaşıyor işte jsdvjlsvshjsvsjhvsl. Seviyorum bu kızı galp.
  Evet unuttuğum biri kalmadıysa diğer bölüme geçiyorum.  3  2
  Cevap yazmak için üye ol.
 • ElyssaKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Esther çok kötü bir ebeveynsin.Rose çok özlemişim seni keşke ölmeseydi. Elena’ya damon’ın da dediği gibi ‘what the hell are you doing’ demek istiyorsun acil bir karara var şiştik burada aw üzülen hep Damon oluyor yazık değil mi bu çocuğa  1  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • zeynepoztnnKayıtlı Üye

  Rick in bakışları beni çok geriyo.
  1  0
  Cevap yazmak için üye ol.