The Sound of Magic 1. Sezon 6. Bölüm kore dizisi izle, The Sound of Magic 1. Sezon 6. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, The Sound of Magic 1. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Sound of Magic 1. Sezon 6. Bölüm

the.last.performance
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
The Sound of Magic The Sound of Magic 1. Sezon 6. Bölüm
The Sound of Magic
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 6. Bölüm
Yorumlar 101 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • asyalog12Kayıtlı Üye

    Ya, ya, yaaaa…The End Ne ha? The End ne yani? Off bu ne biçim son ama ben o sihri, o bütün her şeyi nasıl yaptığını ve en son nereye kaybolduğunu, şuan ne yaptığını merak ediyorum. Tam dedim güzel olacak bağlayacaklar sonunu, öyle gözüküyor gibi, çok da mantıksız bitmese bile.. ama içimde bir eksiklik varya, acayip bit boşluğa düştüm şuan, zaten adamımı ağlattınız, İmparatoriçe Ki geliyor onu öyle ağlamış görünce, orada da çok ağlamıştı, onunla bende. Ve yine her şeyin başı o adam çıktı, manyak. Ama ailesine sinir oldum ya, çocuk yapmak bir marifet değil abi, önemli olan o çocuğa bakabilmekte, tek iyiyken değil Kötü haldeyken de onun yanında olabilmekdir..ne biçim anne babasınız ya.


    281

    6

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3 9