The Son 2. Sezon 6. Bölüm full hd izle, The Son 2. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Son 2. Sezon 6. Bölüm

The Blue Light
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Dekupaj:
Dekupaj veya Dekupaj, renkli kağıt kesiklerini üzerine özel boya efektleri, altın varak ve diğer dekoratif öğelerle birlikte yapıştırarak
bir nesneyi dekore etme sanatıdır. Genel olarak, küçük bir kutu veya bir eşya parçası gibi bir nesne dergilerden veya amaçlı üretilmiş kağıtlardan kesikler ile kaplıdır.

*Mezzo-soprano:
Klasik Batı müziğinde mezzo-soprano bir kadın vokal türü olup soprano ve kontralto kadın ses türleri arasındadır.


BİLİNMEYEN TÜRKÇE SÖZCÜKLER

*Yağı:
Farsça 'düşman' sözcüğünün Türkçe karşılığı.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.