The Office 8. Sezon 23. Bölüm full hd dizisi izle, The Office 8. Sezon 23. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Office 8. Sezon 23. Bölüm

Turf War
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

1) "Uyu"şuyorsun diye çevirdiğim yerde Jim Hypno-"thigh"-ized diyor.

2) Taşlama olarak çevirdiğim kısım Sour Grapes'dir yani ekşi üzüm fakat mana olarak beğenmediği şeyi eleştirmek anlamınada gelmektedir

3) "in vino veritas" ; Latince Şarapta gerçek vardır demek.

4) Gelato; Bir çeşit İtalyan dondurması.

5) Cherries jubilee; Bir çeşit tatlı

6) Kimosabe; Atın kıçı anlamına gelen uydurma bir kelime. The Lone Ranger isimli western bir dizide arkadaşım anlamında kullanılmış.

7) Advil ve Tylenol; Birer ilaç

8) Junk mail; Gereksiz posta diye e-posta kutularınızda gözüken. Genellikle haybeden olan maillerin konulduğu kısım. Enlarge your dreams...

9) Solomon; Bildiğin Süleyman, büyük ihtimalle Kral Süleyman'ı yani Hristiyanlık,Musevilik ve Müslümanlıktaki peygamber olan Hz.Süleyman'ı kastediyor.

10) Geyşa; Japon kültüründe bir nevi cariye. (Zaten birçoğumuz biliriz )

11) Külhanbeyi; Amerikan ve İngiliz kültüründe insanların güçlü olduklarını belli etmek için bağırdıkları deyim

12) austrian reds ve columbian whites; Şarap çeşitleri

Paylaş
Yorumlar 13 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • aliceKayıtlı Üye

    zamanında kendi kağıt şirketini kurup müşteri çalan bir şirket vardı...

    127
    1