The Office 7. Sezon 23. Bölüm full hd dizisi izle, The Office 7. Sezon 23. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Office 7. Sezon 23. Bölüm

The Inner Circle
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*12. adam: Ryan, orada konuşurken "x-factor"'den bahsediyor. X-factor aslında birçok yerde kullanılsa da burada basketbol terimi olarak kullanılıyor gibi. Basketbolda ilk 5 başlayamayan bir oyuncunun, oyuna sonradan girdiğinde sürekli verimli olması, o oyuncudan "x-factor" olarak bahsedilmesini sağlıyor. Buna en iyi örnek Robert Horry'i gösterebilirim.
Bu terimi anlamakta zorluk çekebilecek olanlar için, futboldaki 12. adam terimimize uyarladım.

*Rango: Başrolündeki bukalemunu Johnny Depp'in seslendirdiği bir animasyon filmi. Kişilik bunalımı yaşayan bir bukalemun'un hikayesini anlatıyor(muş). Ben de izlemedim
Ryan gibi.

*Magic Johnson-Micheal Jordan: Gabe, Deangelo'ya yalakalık yaparken, "Magic Jordan" gibi birşey saçmalıyor. Magic Johnson ile Micheal Jordan'ı karıştırdığından dolayı.

Yorumlar 51 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • elffMisafir

  Spoiler içeren alan

  bu bölüm çok duygusaldı ya ağladım resmen.
  michaelın vedasından öyle etkilendim ki bir an orada ofiste veda edeni kendim gibi hissettim. muazzam oyunculuk. jim ile son konuşmaları aşırı güzeldi. ahh be.

  147

  3

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3 5