The Office 2. Sezon 16. Bölüm full hd izle, The Office 2. Sezon 16. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Office 2. Sezon 16. Bölüm

Valentine's Day
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*New York aslında bir eyalet. New York City bunun içinde bir şehir. O yüzden adres olarak New York, New York diye yazar. Michael'ın aklına bunu getiren ise Frank Sinatra'nın meşhur New York, New York şarkısı olsa gerek. Manhattan ise New York City'nin beş bölgesinden biri.

*Rockefeller Center: Meşhur Rockefeller ailesi tarafından yapılmış. Michael eski başkan Theodore Roosevelt'in soyadını karıştırıyor.

*LSD ve speed: Sentetik uyuşturucular.

*Steroid: Kas kütlesini arttırmak için kullanılan zararlı bir madde.

*Hudson ve East Nehri: İkisi de Manhattan'ın zıt taraflarına konumlanmıştır.

Paylaş
Yorumlar 26 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • BurakMisafir

    evet sizin gibi feminaziler toplumu ele geçirmeden çok çok önceleri ekrandaydı bu dizi, bazı şeylerin şakasının yapılabildiği güzel zamanlardan bahsediyorum.

    226
    120