The Nevers 1. Sezon 4. Bölüm full hd dizisi izle, The Nevers 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Nevers 1. Sezon 4. Bölüm

Undertaking
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*White Hunter - Beyaz avcı, özellikle 20. yüzyılın ilk yarısında Afrika'da ticaretini gerçekleştiren Avrupa veya Kuzey Amerika kökenli profesyonel büyükbaş hayvan avcıları için kullanılan edebi bir terimdir.
*Nimble - Kelime anlamı çevik, atak ama burada adamın ismi. Tüm lakapları özel isim olarak kullandığım için tereddüt ettim ama başka türlü kelime oyununu veremiyorum. Sadece bunu ilk kullanımda çevireceğim, sonra özel isim gibi kullanacağım.
*Pie - Turta için kullanılan bir kelime ama İngilizlerin yemeği tatlı değil. Kiş desem, belki anlaşılmaz dedim ve börek olarak kullanmaya karar verdim.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The Nevers afis
The Nevers
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.