The Marvelous Mrs. Maisel 1. Sezon 8. Bölüm full hd izle, The Marvelous Mrs. Maisel 1. Sezon 8. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Marvelous Mrs. Maisel 1. Sezon 8. Bölüm

Thank You and Good Night
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

1) There are poodles in here
Midge burada, odasındaki köpek biblolarından bahsediyor. Bahsettiği biblolar 4. bölümde gösterilmişti.

2) Lenny Bruce

İlk bölümlerde çeviri notu hazırlamadığım için Lenny Bruce'tan bahsedememiştim. Araştıranlar olmuş olabilir ama araştırmayanlar için biraz bilgi vermek istiyorum. Lenny Bruce hayali bir karakter değildir ve dizide, Midge'in tutuklanması; daha sonra kefaletinin Lenny Bruce tarafından ödenmesi aslında Lenny Bruce'un kariyerine bir göndermedir. Lenny Bruce da kariyeri boyunca birçok kez tutuklanmış ve müstehcenlik suçundan yargılanmıştır. Midge karakterine, Lenny Bruce'un kadin hâli demek yanlış olmaz. Lenny Bruce, George Carling gibi birçok usta komedyene ilham kaynağı olmuştur ve 2017 yılında Rolling Stones dergisi tarafından tüm zamanların en büyük 3. stand up komedyeni seçilmiştir. Nasıl bir komedyen olduğunu merak edenler Dustin Hoffman'ın oynadığı Lenny filmini izleyebilir.

3) Cunnilingus
Oral seks anlamına gelen Latince kökenli söz.

4) Chuppah
Yahudilerin evlilik seromonisi sırasında durdukları şeyin adı.

Bölümü beğendiniz mi?
The Marvelous Mrs. Maisel The Marvelous Mrs. Maisel 1. Sezon 8. Bölüm
The Marvelous Mrs. Maisel
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.