The Man in the High Castle 1. Sezon 5. Bölüm full hd izle, The Man in the High Castle 1. Sezon 5. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Man in the High Castle 1. Sezon 5. Bölüm

The New Normal
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. * Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

di Maggio : İtalyan asıllı ABD'li ünlü beyzbol oyuncusu.

15.57 : Burada Rudolph 'Old' kelimesinin yaşlı anlamı üzerinden bir espri yapıyor.

Hovercraft : Hem denizde, hem karada gidebilen bir araç. Bunu çevirmememin sebebi Türkçe'ye hava yastıklı tekne diye geçmiş olması, ve Türkçe'ye çevirirsem verilmek istenen mesajı kapatacağını düşünmem.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The Man in the High Castle afis
The Man in the High Castle
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.