The Longest Night 1. Sezon 6. Bölüm full hd dizisi izle, The Longest Night 1. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Longest Night 1. Sezon 6. Bölüm

Episode 6
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
The Longest Night The Longest Night 1. Sezon 6. Bölüm
The Longest Night
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 6. Bölüm
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • probusKayıtlı Üye

  Sanki yarim kaldi acaba final miydi ve 2 ci sezon olacak mi?


  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • kahveseverkediiKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Ben ispanyol dizilerini seviyorum. The Longest Night’ta sıkılmadan izlediğim diziler arasında yer aldı.
  Konu duygusuz bir katilin işlediği cinayetler sonucunda yakalanıp
  onu korumak ve öldürmek isteyen iki grubun kaçırma planları arasında gerçekleşiyor. Her iki grubunda ortak kaygısı olan konu kirli işlerini halleden adamın hakim karşısına çıkmaması. Bunun için başlatılan plana konunun geçtiği yerde yaşayan diğer tehlikeli akıl hastaları da dahil olunca, konu hem renklenmiş hem monotonluktan çıkarılmış. Sahnelerin kısa ve tadında aynı zamanda açıklayıcı oyuncularınsa genel olarak iyi oldukları kaanatindeyim. Özellikle kırmızı blok liderinin oyunculuğu hoşuma gitti. Dizi karakterlerinin içindeki iyi ve kötü yanları bizlere yansıtılmış.
  Son bölümü bitirmeden yorum yapmak istedim. Belki eklemem gereken yerler olabilir ancak şimdilik aksiyonu bol, atmosfer ve konunun paralel gittiği heyecanlı bir dizi olarak sıkılmadan izledim, bazı sahneleri atlamış olabilirim. Karakterler ayrı ayrı incelenebilir mi, evet olabilir. Sanıyorum her birinin yansıtılmak istediği özel bir duygusu var. Sadece son birkaç bölümü de uzatmadan daha hızlı hale getirilebilirdi diye düşünüyorum. İzleyenlere iyi seyirler

  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.