The Knick 2. Sezon 6. Bölüm full hd izle, The Knick 2. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Knick 2. Sezon 6. Bölüm

There Are Rules
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. * Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Posterior Mucosa = Mukoza veya sümükdoku[1] bazı iç organlar ve dışarıya açılan boşluklarda en dış katmanı oluşturan, ektodermik kökenli, kaplayıcı, sümük (mukus) salgılayan zar. Epitel bir yapıdır. Emilim ve salgılamada görev alırlar. Mukoz tabaka içeren vücut boşluklarına solunum yolunun büyük bir kısmı, bütün gastrointestinal kanal ve üretra dahildir. Posterior ise, arka taraf, arka bölge demektir. Posterior mukoza, mukus salgılayan zarın arka tarafını kastetmektedir. Dizide "posterior mukoza gidecek" tabiri ise, tümörlü hücrelerle beraber çok fazla arka taraftaki mukus salgılayan hücrenin de kesileceğini kastetmektedir.

Hypoxic = Hipoksi, beden dokularında oksijen oranının azalması.

Cyanotic = Siyanotik durum, kandaki oksijenin az olması durumu.

Glenlivet = Meşhur bir speyside single malt viskidir.

Mavna = Mavna (ya da Mauna), daha çok korunaklı veya iç suyollarında yük taşımakta veya sığ limanlarda gemilerin yükleme-boşaltma işlemlerinde kullanılan ve 40 ile 60 ton arasında yük alabilen, güvertesiz tekne. Römorkör yedeğinde çekilerek götürüldükleri gibi motorlu olanları da vardır.

Trahom = Konjonktivada önce hipertrofi, daha sonra nedbe ile beliren kronik bulaşıcı hastalık.

Guinness Turtası= İçinde et olan bir turta çeşidi.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.