The King: Eternal Monarch 1. Sezon 4. Bölüm kore dizisi izle, The King: Eternal Monarch 1. Sezon 4. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, The King: Eternal Monarch 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The King: Eternal Monarch 1. Sezon 4. Bölüm

Episode 4
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
The King: Eternal Monarch The King: Eternal Monarch 1. Sezon 4. Bölüm
The King: Eternal Monarch
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 37 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • Canpare:)Misafir

    Ahhh kalbimin duracağını zannettim Bi ara o nasıl sahneydi son sahne kalbimi bırakıyorum sana aaa..💙


    159

    6