The InBetween 1. Sezon 1. Bölüm full hd izle, The InBetween 1. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The InBetween 1. Sezon 1. Bölüm

Pilot
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

FBI => Federal Bureau Of Investigation ( Federal Soruşturma Bürosu ), Amerika Birleşik Devletleri'nin iç istihbarat ve güvenlik gücüdür, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri'nin başlıca Federal kolluk kuvveti organizasyonudur. ABD Adalet Bakanlığı yetki alanı altında çalışır.
Sarmaşık ligi => Amerika'nın en iyi sekiz üniversitesinin oluşturduğu birlik
LAPD => Los Angeles Police Department ( Los Angeles Polis Teşkilatı )
Narcan => Naloxone ( Nalokson ), opioidlerin etkilerini - aşırı dozda uyuşturucu - yok etmek için kullanılan bir ilaçtır.
VİCAP => Violent Criminal Apprehension Program ( Şiddetli Suç Yakalama Programı ), seri şiddet ve cinsel suçların analizinden sorumlu ABD Federal Soruşturma Bürosunun bir birimidir.
L.A. => Los Angeles
CDC => centers For Disease Control ( Hastalık Kontrol Merkezi ), ABD'nin Sağlık ve İnsan Hizmetleri Dairesi'nin, kamu sağlığı ve kamu güvenliğinin sağlanması konusunda çalışan bir birimidir.
Ayı pençesi => Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan tatlı ve mayalı bir hamur işidir.
ATT => Acil Tıp Teknisyeni

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The InBetween afis
The InBetween
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.