The Heirs 1. Sezon 11. Bölüm kore dizisi izle, The Heirs 1. Sezon 11. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, The Heirs 1. Sezon 11. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Heirs (The Inheritors) 1. Sezon 11. Bölüm

Episode 11
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • DiziizleyenbiriKayıtlı Üye

  Tan’ın abisi çok sinirimi bozuyor ya tamam senın baban ama onunda babası neden çocuk gibi kıskançlık yapıyorsun ki?
  Ayrıca Tan’ın Eun Sang’a beni üzmek için Yeong Do’yu kullanma demesi de iyi olmuş. Bu kızın ne yapacağını kestirmek zor. Gider sırf gıcıklığına Yeong Do ile çıkar falan çok saçma olur. Hem Tan’a hem Yeong Do’ya yazık olur.
  2  1
  Cevap yazmak için üye ol.
 • DiziizleyenbiriKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Bu dizide bir şey en başından beri dikkatimi çekiyor:
  Herkesin birbiriyle ilişkisi çıkar için:
  1. Yeong Do’nun babası / Rachel’in annesi
  2. Rachel / Tan

  Ayrıca şu okul müdürü olan kadın ne gıcık bir şey ya . Ilk bölümden beri Tan ve abisinin iyi anlaşmalarını barışmalarını falan bekliyorum kadın gidiyor adamı kardeşine karşı dolduyor. Yok senin daha az hissen kalıcak yok Tan senden zengin olacak yok işte bu şirkette senin tarafında kimse var mı ki zaten falan falan … gıcık şey ya …
  1  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • k_drama_severKayıtlı Üye

  Tan ın annesinden ve annesiymiş gibi davranan kadından çok gıcık aldım
  2  0
  Cevap yazmak için üye ol.