The Haunting of Hill House 1. Sezon 1. Bölüm full hd izle, The Haunting of Hill House 1. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Haunting of Hill House 1. Sezon 1. Bölüm

Steven Sees a Ghost
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The Haunting of Hill House afis
The Haunting of Hill House
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • AyçaMisafir

  Bölüm sonunda öldüğü söylenen kız adamın arkasında ve bölüm sonunda herkes altına sıçrar.THE END ♧
  4  10
  Cevap yazmak için üye ol.
 • Mete DemirayMisafir

  Diziye başlayacak olanlara söyleyeyim. İlk bölümlerde yaşanan paranormal olayları işliyor. Sonra olgunluk dönemlerine geçiyor ve geçmiş yıllarda evde yaşayan görünmez varlıkların tüm aile üzerindeki ağır kalıcı etkilerini izliyorsunuz. İlerleyen bölümlerde çocukluklarına, sonra tekrar ileri yaşlarına dönerek, bir başından bir ortasından konuları işliyor ve bölümler ilerledikçe sizde olayları polisiye romanı gibi çözmeye başlıyorsunuz. Ürpertici ve sürükleyici bir dizi. Türün meraklılarına izlemelerini öneririm, öyle uzun da değil, 10 bölüm. IMDb puanım 8
  (Not: Paranormal konularla oldukça ilgili biri olarak dizide izleyeceklerinizin, gerçek hayatta sayısız yaşanmış örnekleri var. Yani filmi kurgularla işlenmiş korku senaryo üzerinden çevrilmiş bir film olarak düşünmeyin.)
  17  2
  Cevap yazmak için üye ol.