The Great Train Robbery 1. Sezon 2. Bölüm full hd dizisi izle, The Great Train Robbery 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Great Train Robbery 1. Sezon 2. Bölüm

A Copper's Tale
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Pound Sterling: İngiliz sterlini. Yalnızca Sterlin ya da Pound olarak da söylenir. Banknot olarak 5,
10, 20 ve 50'likler halinde; madeni para olarak 1 Penny (Pound'un yüzde biri) ve 2, 5, 10, 20, 50 Pence
ve ayrıca 1 ve 2 £ (Pound) halindedir. Ayrıca İngiliz madeni paralarına Anglo-Sakson döneminden
1990'a kadar Shilling (şilin) de denilmiştir ancak Shilling 1990 yılında kaldırılmıştır (1 Shilling=5 Penny). (04:06)
*1 Yarda=0,9144 metre (10:50)
*BOAC: British Overseas Airways Corporation (14:57)
*Rugby: Ragbi, iki takım arasında, oval bir topun el ve ayaklarla kontrol edilerek sayı yapılması esasına dayalı olarak oynanan takım oyunu. (45:17)
*Guinness: İrlanda'ya özgü siyah bir bira türü (Stout). Arthur Guinness'in 1756 yılında Dublin'de kurmuş olduğu Guinness bira fabrikası tarafından üretilmektedir. (49:25)

*Brab: İstenilen bir şey anlamına gelebilen ve başka bir kelime için yer tutucu olarak görev yapabilen bir kelime (01:08:55)
*Brabham: Motor Racing Developments Ltd. veya bilinen adıyla Brabham, 1960 yılında iki Avustralyalı sürücü ve Formula Bir dünya şampiyonu Jack Brabham ve tasarımcı Ron Tauranac tarafından kurulan yarış otomobili üreticisi ve Formula Bir takımı. (01:09:04)
*Zona: Herpes zoster, genel adıyla zona, varisella zoster virüsünün sebep olduğu ve daha önce su çiçeği geçirmiş kişilerde görülen, vücudun tek tarafında deride su toplamış ağrılı kabartılarla seyreden bir hastalıktır. Halk arasında kuşak hastalığı veya gece yanığı olarak da bilinir. (01:23:29)

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The Great Train Robbery afis
The Great Train Robbery
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 2. Bölüm
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.