The Following 1. Sezon 3. Bölüm full hd izle, The Following 1. Sezon 3. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Following 1. Sezon 3. Bölüm

The Poet's Fire
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • kvotheKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Kıyamam ya Riley üzdü… Nasıl ne şekilde hangi haklarla, mantıkla seri katili tanımadığı yakını olmayan insanlar ziyarete sürekli gidebilir. Yasal bir hak, boşluk mu bu yoksa dizi içi bir mantık hatası mı meraklar içindeyim  0  0
  Cevap yazmak için üye ol.