The Escape Artist 1. Sezon 3. Bölüm full hd izle, The Escape Artist 1. Sezon 3. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Escape Artist 1. Sezon 3. Bölüm

Episode 3
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

- CHAIN OF CONTINUITY: Devamlılık Zinciri
Ortaya yeni bir delilin çıkmasının ve bu delilden tarafların birinin yeni haberinin olmasının davanın devamı için sakatlık oluşturacağını belirtmek istiyor. Yani bir tarafı dezavantajlı bir duruma sokuyor ister istemez. Maggie de "dava bu şekilde devam edemez" anlamına gelen "Chain of Continuity" terimini kullanıyor.

- GASTROPOD: Karnından bacaklı bir böcek türü. Salyangozu örnek olarak verebiliriz. Genelde deniz canlıları oluyormuş.
- Ayrıntılı bilgi için: http://en.wikipedia.org/wiki/Gastropoda

- RENTON & BROWN: İskoç Ceza Hukuku açısından önemli bir kitapmış bu.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The Escape Artist afis
The Escape Artist
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.