The Escape Artist 1. Sezon 2. Bölüm full hd izle, The Escape Artist 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Escape Artist 1. Sezon 2. Bölüm

Episode 2
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*RUBARB: Liam Foyle ile Eileen'in kapı önünde sohbet ettiği sahnede Eileen, Foyle'a tatlı yaptığını söylüyor. Foyle ise elmalı mı erikli mi gibi bir şey diyor; Eileen de "rubarblı" diyor. İşte o rhubarb, bir çeşit meyve gibi bir şey ve Türkçede tam olarak karşılığı yok ya da varsa da bizim pek aşina olduğumuz bir meyve değil.

*TURNBULL DIRECTION: Şahsen bir hukuk öğrencisi olmamdan ötürü bunun hakkında derin bir araştırma yaptım fakat dişe dokunur bilgiler elde ettiğimi söyleyemeyeceğim. Bu terim bölümde iki yerde geçiyor, birisinde çok net olmamakla birlikte ikincisinde Bayan Gardner bunun tanımını yapıyor. Fena da yapmıyor aslında. Direkt olarak Türkçe karşılığını bulamadım maalesef.

*BAR STANDARDS BOARD: Son mahkeme sahnesinde "Bar Standarts Board" diye bir ibare var. Bunun tam karşılığı sanıyorum ki "Baro" veya "Avukatlar Odası" tarzı bir şey. Foyle'un şikayette bulunduğu yer olarak geçiyor. Bunu da söyleyeyim istedim. İlk bölümde de BSB olarak geçmişti fakat açılımını bulamamıştım, şimdi açıklığa kavuşmuş oldu.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
The Escape Artist afis
The Escape Artist
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.