The Devil Judge 1. Sezon 2. Bölüm kore dizisi izle, The Devil Judge 1. Sezon 2. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, The Devil Judge 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Devil Judge 1. Sezon 2. Bölüm

The Yellow Porsche
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
The Devil Judge The Devil Judge 1. Sezon 2. Bölüm
The Devil Judge
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • tessyKayıtlı Üye

    Evet herkesin normal olmasını beklemek çok anormal olur ama psikopatların ayrı bi çekiciliği, karizması var ve ben buna dayanamayan, her seferinde eriyen bir izleyiciyim😂 Yo Han’ın Ga On’u kime benzettiğini çok merak ediyorum. Kardeşi falan vardı da ona mı benzetiyor acaba? Nedense bu konunun ardında duygusal bir şeyler seziyorum veee sabırsızlanıyorum Vincenzo, Mouse gibi kaliteli bir yapım bu da bayıldım.


    13

    0