The Devil Judge 1. Sezon 15. Bölüm kore dizisi izle, The Devil Judge 1. Sezon 15. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, The Devil Judge 1. Sezon 15. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Devil Judge 1. Sezon 15. Bölüm

A Stay of Execution
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
The Devil Judge The Devil Judge 1. Sezon 15. Bölüm
The Devil Judge
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 9 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • tessyKayıtlı Üye

    Spoiler içeren alan

    Ulan adi (öğretmen mi yargıtay üyesi mi her ne haltsa) sen bu pisliği bu utanmazlığı öğrencilerine nasıl yaparsın ya! Bi de utanmadan Soo Hyun’un ölümünden Yo Han’ı sorumlu tutup milleti azmettiriyo. Ay delircem ya. Yo Han’a en başından beri üzülüp ona hak veriyordum bu bölümde de mahvoldum

    9

    0