The Devil Judge 1. Sezon 14. Bölüm kore dizisi izle, The Devil Judge 1. Sezon 14. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, The Devil Judge 1. Sezon 14. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Devil Judge 1. Sezon 14. Bölüm

A Life for a Life
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
The Devil Judge The Devil Judge 1. Sezon 14. Bölüm
The Devil Judge
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • ZehrjhKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Böyle bir dizide vıcık vıcık aşk ilişkisi izlemektense Soo hyun un öldüğü daha iyi oldu

  1

  19

 • sizofreyniKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Hakim Kim Ga On’u bir türlü sevemiyorum. Sondaki olayı bence yapmamalıydı 🙁

  4

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • rumeysa_topalKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Soo hyun resmen bok yoluna gitti. Niye öldükü yani hiç bi mantıklı yanı yok. Boş yere öldürdü senarist

  9

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • rumeysa_topalKayıtlı Üye

  Profesör Min bi sus ya zaten ortalık karışık. Ya o yaptırdıysa ya gerçekten abisini öldürdüyse. Kang Yoo Han ortalığı temizlemeye çalışıyo ha bire adama yükleniyosun. Git bi yardım et etmiyceksen de sus. İstifa ediyomuş edersen et kimin umrunda?


  10

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • ZehrjhKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Böyle bir dizide vıcık vıcık aşk ilişkisi izlemektense Soo hyun un öldüğü daha iyi oldu

  1

  19
  Cevap yazmak için üye ol.
  • klcsnebruKayıtlı Üye

   Spoiler içeren alan

   sen diziyi izlemiyorsun belli ikisi birbirini seviyordu ve vıcık vıcık bir aşk sergilemiyorlardı ve keşke vıcıkmvıcık olsaydı ama so hyun ölmeseydi go an nasıl ağadı hiç mi acımadı ve dizi romantizm değil ölmeseydi bile vıcık vıcık bir aşk yoktu daha düzgün diziye bakmıyorsun gelmiş yorum yapıyorsun

   8

   1
   Cevap yazmak için üye ol.
 • tessyKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Soo hyun ölmez, bi kaç gün yoğun bakımda görür ayaklandığına şahit oluruz diyordum ama öldürmek cidden çok mantıksız geldi bana.
  Dizi iyice İçerde dizisine döndü. Ga On çok şaşırtıyo yani son sahnedesi tam bir ikiyüzlülüktü yanına da almış hocam da hocam dedigi adamı. Ha bi de o adam var, siz suçluların hak ettiği cezayı vermeyin vermeyin ya da oturduğunuz yerden yok iyi hal yok kötü yetişme koşulları falan savunadurun ama mağdurların yetişme koşullarını yaşadıklarını düşünmeyin. Ve adaleti savunup cezalandırmaya çalışanlara da şeytan cani deyip rol kesin. Hani istifa etmiştin ne diye hala ordasın vasıfsız.

  9

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • Limon cicegiKayıtlı Üye

  Bu sistemin hem iyi hem de kötü yanları var ama hangi tarafın daha ağır bastığına karar verebilmiş değilim henüz. Halkın oy vermesi yarı yarıya olacak şekilde hem iyi hem de kötü bir sistem. Bu dava dışındakilerde çok iyi bir sistem olsa da bu davada halk da bir nevi katil oluyor elini az miktarda da olsa kana buluyordu ve sadece bir itiraf ettirme uğruna bunlar gerçekleşmişti. Kötü yanlarından bir diğeri ise çocukların bu tip şeyleri sanki oyunmuş gibi örnek alıp gerçek hayatlarına da bunu yansıtması oldu. Ya ceza kısımları halka açık bir şekilde yayınlanmayacak ya da yaş sınırı koyulmalıydı, ya da böyle devam edecekse mahkeme bu şekilde kamu oyuna açık bir şekilde gerçekleşmemeliydi. Şu an bir taraf tutmakta değilim, sadece iyi ve kötü yanlarını tarafsız bir şekilde dile getiriyorum.


  6

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  adalet lafla olmaz
  virüs değil aslında açlık yoksulluk
  yo hanın yanında çalışan adamınn yaşamasını isterdim
  yo hanın dediği gibi bu dünya da adalet yok ve kısasa kısas varmış eski zamanlarda bu yüzden ben şeytan diye anılmasını beğenmedim adaletin sağlayamadığını yo han halletti kötü yanı ise çocuklara kötü örnek oldu bu kadar sadece büyüklerin olması gerekir tabi ebeveynler çocuklara telefon vermesi bile burda hata olduğunu görüyoruz. min deden adam tam kötülüğü çocuklar görmesin diye canlı duruşmayı kapatmak istiyor bir yyandan haklı bir yandan haksız maalesef adaleti hakim bey çok güzel halletti ve sondaki davranış bu zamana kadar yanındaydı hem polis kızı yo han öldürmedi bence.


  1

  0
  Cevap yazmak için üye ol.