The Boys 3. Sezon 7. Bölüm full hd dizisi izle, The Boys 3. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Boys 3. Sezon 7. Bölüm

Here Comes a Candle to Light You to Bed
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
The Boys The Boys 3. Sezon 7. Bölüm
The Boys
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
3. Sezon 7. Bölüm
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • Tubik_00Kayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  ohaaa baba oğul dedi, şimdi sıçtık.

  5

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • zukutunomerdpKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Şimdi bir de baba çıktı başımıza. Hay böyle işe.

  2

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • cupcakeeKayıtlı Üye

  hay ** ama..

  Spoiler içeren alan

  Ryan allahtan iyi birilerinin elinde de büyüyünce bu manyaklar gibi olmaz.. dimi ama :’)) bizimkiler sıra Homelander’a da gelecek diye Soldier Boy’un köpeği olmuş, V kullanıp ölüp gidecek salaklar. Butcher da o kadar anılarında dolaşıp burda bize duygu sömürüsü yaptıktan sonra da kardeşi gibi gördüğü Hughie’ye en azından artık yalan söylemez diye bekliyoruz ama hiç şaşırtmıyor hiçççç. Azcık kalbin olsun be adam bu ne yani.
  Bölümdeki tek güzel şey Kimiko ve Frenchie’ydi yineeee <3 he bir de Annie'nin Homelander'ı gizliden kayıt altına alması zzcscdsvbszmdb on numaraydı ama zaten silahsız da girilmezdi o binaya :')
  ATrain'e üzüldüm.. ciddili ölmüşsün yolda kanki ve şimdi hawkın kalbini taşıyorsun nbgcdshgcvdjvjsh şaka gibiydi.. herkes çok yıkık
  Azcık Maeve gördük. O kız Homelander'dan bebeği olacağına kendini öldürür gibime geliyor. Şurda doğru düzgün olan sayılı karakterlerden zaten, kızı hiç izleyemedik delircem.
  Black Noir'a da bayağı üzüldüm, şrfsz Soldier Boy yine dağıtmış ortalığı. Bizim tarafa geçmesi lazım acilen, SB ile Homelander'ın birlik olması yakındır çünkü.. Bölüm sonu da ne kadar b.ku yediğimizi özetledi gibi :')

  2

  0
  Cevap yazmak için üye ol.