The Boys 3. Sezon 6. Bölüm full hd dizisi izle, The Boys 3. Sezon 6. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Boys 3. Sezon 6. Bölüm

Herogasm
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
The Boys The Boys 3. Sezon 6. Bölüm
The Boys
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
3. Sezon 6. Bölüm
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • senalydKayıtlı Üye

  isimizin basindayiz


  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • cupcakeeKayıtlı Üye

  bu bölüm neydi ndgscvmhdcgvsjdgvsj daha kötüsü olamaz derken neler neler oluyo ya

  Spoiler içeren alan

  Anthony’nin oyunculuğu çok fena ya aynada kendiyle konuşması yine kanımı dondurdu. Karakteri çok manyak.. ve şu üç kişinin Homelander’ı dövdüğü pardon dövmeye çalıştığı sahneye gelirsek. Abi o kadar Butcher geldi, Soldier Boy zaten dövmeye başlamıştı, hadi Hughie de geldi yardıma 2 buçuk olduk. Bir Homelander’I alamadık ya.. şaka gibi. Soldier Boy o patlaması olmasa tırt gibi duruyor ve o patlamayı da isteyerek yapamıyor ki yaptığının da farkında bile değil. Aşırı dengesiz biri, Hughie de fark etti zaten. Homelander bir türlü ölmeyecek gibi geliyor bana artık ya… gerçi ölürse kimi izleyecez :’) Deep’i mi :’)) Atrain ölmüş bile olabilir :’)
  Ama ATrain’in Blue Hawk’ı öldürüşü hayvan gibiydii. Bölümün en sevdiğim yeri orasıydı nmadsgvchsvjsnjls bir de Hughie’den özür dileyişi yok mu djhvbdjsvbdmb bu diziyi zaten holy shitt diye diye izliyom…
  Kimiko ve Frenchie bölümleri de çoook fenaydı. Kimiko artık her bölümde ölümün kıyısından dönmeye başladı.. lütfen ama yaa şu dizide tek güzel şey o ikisi.. ltfn :’))
  Sonunda Annie’nin isyanıyla medya coşup Homelander’a abanacak belli ki. Homelander zaten ilk defa dayak yemenin şokunu yaşıyor şurda, diğer bölümlerde daha da kontrolsüz manyağa dönüşüp önüne geleni öldürecek..
  Son olarak, Homelander en sonunda uçarak kaçtı ya işte orada Soldier Boy’u da tutup götürseydi ve gökyüzünden bıraksaydı ne olurdu acaba :’)) bi an öyle yaptı sanmıştım

  4

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • IlovewuvKayıtlı Üye

  Başlangıcı mükemmel komikti bdaefag


  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • pollaraKayıtlı Üye

  girişteki yazı sdhcdshıdsvıdıvh kesinlikle bölümün mükemmel olacağının kanıtı gibi


  1

  0
  Cevap yazmak için üye ol.