The Boys 3. Sezon 5. Bölüm full hd dizisi izle, The Boys 3. Sezon 5. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

The Boys 3. Sezon 5. Bölüm

The Last Time to Look on this World of Lies
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
The Boys The Boys 3. Sezon 5. Bölüm
The Boys
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
3. Sezon 5. Bölüm
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • cupcakeeKayıtlı Üye

  bölüm fişekti

  Spoiler içeren alan

  Kimiko’nun ölmemiş olması sevindirdi ama cidden güçlerini kaybettiyse işimize yaramayacak o yüzden kız ölmeden önce bizim ekipten ayrılmalı. Frenchie’nin Ninaya daha ne borcu var ayrıca??
  Butcher herkesin nefretini kazanmak için çok uğraşıyor yine :’)) ama haklı. Silah başından beri Soldier Boy, onunla anlaşma yaparak Homelander’ı ancak indirirler. Fakat Soldier Boy ve sevgilisine baktığımızda Homelander ve Maeve’in aynısı olduğunu görüyoruz, kısacası Homelander gibi biriyle anlaşma yapmış olacaklar hatta daha şerefsiz çıkacak Soldier Boy. İşler feci boka saracak..
  Hughie bu sıralar kendini çok işe yaramaz hissettiği için V kullanıp duruyor ve sonunda Butcher ile giderek bayağı gözden düştü. Ama bence Annie de onlarla gitmeliydi çünkü gerçekten Soldier Boy’un huyuna gitmekten başka çareleri yok :’)) Takımın ayrılmak yerine birlikte hareket etmesi lazım ama hepsi dağıldı ya..
  ATrain salağı da bize katılacak gibi duruyor ama gerçekleri görebilmesi için Alex’in ölmesi ve abisinin kaza mı geçirmesi gerekiyordu yani cidden mi..

  2

  0
  Cevap yazmak için üye ol.