Strong Girl Nam-soon 1. Sezon 16. Bölüm

Episode 16
Strong Girl Nam-soon 1. Sezon 16. Bölüm Türkçe altyazılı orijinal dilinde yabancı dizi izle, Strong Girl Nam-soon 1. Sezon 16. Bölüm ücretsiz mobil dizi izle. Strong Girl Nam-soon 1. Sezon 16. Bölüm hakkında yorum yapabilirsiniz.
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Final
Bölümü beğendiniz mi?
Strong Girl Nam-soon Strong Girl Nam-soon 1. Sezon 16. Bölüm
Strong Girl Nam-soon
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 275 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Gerçekten bugün final oluyor yaaa, en çok üzüldüğüm kişinin Ryu Si-o olması gerçeği…


  376

  20

 • Byeon Woo SeokKayıtlı Üye

  Keşke Ryu Shio 2. Erkek olmasaydı bazıları Polis olsun kötüyle olmasın falan diyo ama bana göre Ryu Shio daha iyi olurdu tiptende değil yani polis olanında fanıyım. Kötü bir karakter değil bence zaten Rus mafyasını yenmek için uyuşturucu alıyo tabbi diğer insanlara dağıtması onu kötü yapıyo ama bence Nam Soon ile düzelebilirdi o çocuk. Onu öldürmeye yönelmek saçma hem zaten Sahte Nam soon olan vardı rol yapıyodu ölen kız ismini unuttum onu affettiler şans verdiler ama bu çocuğa sadece kötü gözüyle bakmak çok yanlış yani düzelebilir çocuk (Saçma ve alakasız yorum yazmayın aşağıya kendi fikrim.)


  330

  33

 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Evet bugün dizinin son bölümü. Ve bir diziye daha veda ediyoruz. Her zamanki gibi ilk bölümler geçmek, gelmek bilmezken son bölümlere gelince bitmesin istiyoruz. Ne çelişkili insanlarız ama değil mi? Neyse kısa bir vedadan sonra başka dizilerde görüşmek üzere diyelim.


  173

  4

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2 3 28
Reklamı Kapat