Street Woman Fighter 1. Sezon 1. Bölüm kore dizisi izle, Street Woman Fighter 1. Sezon 1. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Street Woman Fighter 1. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Street Woman Fighter 1. Sezon 1. Bölüm

Street Woman Fighter Episode 1 War of Nerves
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Orman kanunları (Law of the jungle): Güçlünün zayıfı ezdiği düzen.
B-girl: Break dansçı kadınlar için kullanılan terim.
UFC: abd merkezli bir dövüş sporları organizasyonu
Maknae: En genç üye
Golden maknae: En genç olmasına rağmen çok yetenekli olan grup üyeleri için kullanılır.
No respect : Dansçılar saygı duymadıkları , zayıf halka olarak gördükleri diğer dansçıyı bu stickerlarla işaretliyorlar.
Underdog: Kazanma şansı az olan kimse/takım. Zayıf halka
Willie Bounce: Popüler bir dans hareketi.
Waacker: Waacking, 1970'lerin disko döneminde LA’ın LGBT kulüplerinde yaratılan bir sokak dansı biçimidir . Bu dansı yapanlara waacker denir.

Bölümü beğendiniz mi?
Street Woman Fighter Street Woman Fighter 1. Sezon 1. Bölüm
Street Woman Fighter
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
1. Sezon 1. Bölüm
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.