Sleepy Hollow 1. Sezon 9. Bölüm full hd izle, Sleepy Hollow 1. Sezon 9. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Sleepy Hollow 1. Sezon 9. Bölüm

Sanctuary
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

Avusturya Hollandası: Bugünkü Belçika'nın Avusturya Macaristan İmparatorluğundaki karşılığı.

Savaş destekleyicisi: Aslında "war effort" askerlere silah, yiyecek, eşya sağlamak anlamına geliyor. Bunu kısa bir şekilde yazamadığım için "savaş destekleyicisi" dedim.

Barbadian Best Amber: Dizi için uydurulmuş bir rom markası.

Valley Forge: Amerikan Bağımsızlık Savaşı sırasında Amerika Ordusunun 1777–1778 kışında Pennsylvania'da konakladığı yer.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.