Signal 1. Sezon 11. Bölüm kore dizisi izle, Signal 1. Sezon 11. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Signal 1. Sezon 11. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Signal 1. Sezon 11. Bölüm

The One Last Case
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise Firefox uygulaması ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Bölümü beğendiniz mi?
Signal Signal 1. Sezon 11. Bölüm
Signal
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  katil ya doğuştan ya da insannlar yüzünden dedi hakket doğru katil annesi yüzünden bu hale geldi asıl suç annesinde kendi depresif diye çocuğu alet etmesi annesini tutuklamalrı gerekir tamm çocukta katil ama bu şeyleri yaşatan ebeveyni her ikisinin tedavi olması ve hapishanede olması gerekir. kız katili katilde kızı sevdi ama olanlar oldu ve sonrasında hani dediya bu duyguları bile bilmez çünkü öğreten olmadı bu diğer mause deki gibi değil mause daki tam psikopat burdaki ise annesi yüzünden katil oldu ve bundan sonrada hiç katil olmadı çünkü sevdiği kızı öldürdüğü iiçin pişman o yüzden ağlıyor mause psikopatların duygusu yoktur diyor ya aradaki fark bu.


  4

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • turkeykoreKayıtlı Üye

  36 dk ve kahve olayı jasdjsajdjdj


  1

  1
  Cevap yazmak için üye ol.