Rizzoli & Isles 2. Sezon 7. Bölüm full hd izle, Rizzoli & Isles 2. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Rizzoli & Isles 2. Sezon 7. Bölüm

Bloodlines
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

*Pygmy Tavşanları: Bu türdeki tavşanlar Kuzey Amerika'da bulunurlar ve Amerika'da bulunan tavşan türleri arasında kendine çukur kazan iki türden birisidir.
Daha fazla bilgi için: http://en.wikipedia.org/wiki/Pygmy_Rabbit

*Step on a crack, break your mother's back:
Bir tür batıl inançtır ve Amerika'da çocuk arasında oynanan bir oyundur. Önemli olan kaldırımlar arasında oluşmuş çatlaklara basmamaktır.
Bizim ülkemizde de bu oyunu bilenler vardır hatta bilmeden bile oynayanlar. Hatta bazı kişilerde çatlakları bırakın, fayanslar arasındaki boşluklara basmadan yürüyebilmek, bir takıntı haline gelmiştir.

*Pozitif katalizör: Benzin gibi yanıcı maddelere eklendiğinde, patlamanın, alevin yada meydana gelen tepkimenin hızını ve şiddetini artıran bir maddedir.

*The Devil's Rejects: Yapım yılı 2005 olan bir film. Türkiye'de Vahşet Çetesi adıyla gösterime girmiştir. Filmde; Korkunç Friefly ailesi çılgınlık ve sapıklıklarına kaldığı yerden devam ederken, planları ansızın değişir. Son zamanlarda olan cinayetlerin baş şüphelileri oldukları için evleri polis tarafından basılır.
Baskın sonucunda anne yakalanırken diğerleri kaçmayı başarır.

*Zombies Invade Boston:
Frost'un bahsettiği bu isimde bir film yoktur. Fakat AMC kanalının ünlü dizisi "The Walking Dead"in bazı çekimleri Boston şehrinde yapılmıştır. Hatta insanlara zombi makyajı uygulayan makyaj ekibi, bütün şehrin sevgilisi olmuştur.

*Sunak: Tapınaklarda, üzerinde kurban kesilen, günlük yakılan,dini tören yapılan taş masa.

*Wicca: Vika neopaganizm içerisinde yer alan doğa tabanlı en geniş inanıştır. Bu terim 1954 yılında bir ingiliz kamu personeli olan Gerald Gardner tarafından popüler hale getirildi. wicca, eski paganizme dayanan bir dünya dinidir. wicca, tek başına, eski dinin ve erken büyücülüğün yeniden inşasıdır. köklerinin nereye dayandıgı kaynakların zulüm sebebiyle gizlenmesi veya yokedilmesinden dolayı tam olarak bilinmemektedir.

*Salem Cadı Mahkemeleri: Salem cadı mahkemeleri, Massachusetts'e bağlı Essex, Suffolk ve Middlesex kontluklarında Şubat 1692 ile Mayıs 1693 arasında gerçekleştirilen ve sonrasında cadılık ile suçlanan bir grup insan için sulh yargıçları tarafından yönetilen yerel mahkeme duruşmaları ile devam eden dinletilere denir. Duruşmalar sırasında birçok kişi yetkililer tarafından aranmamasına rağmen suçlanmış, 150'den fazla insan tutuklanmış ve hapse atılmıştır. Duruşmalara bakan iki mahkeme, 29 kişiyi suçlu bulmuş ve cadılıktan ölüme mahkûm etmiştir. Suçlananlardan 19'U, 14 kadın ve 5 erkek, asılmıştır. Suçlananlardan bir adam yalvarmayı reddettiğinden dolayı ağır kayalar altında sıkıştırılarak idam edilmiştir. En azından suçlananlardan 5 kişi ise hapishanede ölmüştür.

*Püriten: Kutsal kitapları yeniden ve değişik bir anlayışla okumaya özen gösteren katı presbiteryen.

*Deprogramming: bir bireyin kendi isteğiyle ya da zorla, inandığı bir dinden ya da savunduğu ama yakınlarınca sahte olduğuna inanılan bir görüşten vazgeçirilmesi işlemine verilen ingilizce ad.

*İdeomotor etkisi:Bir fikrin ifadesi olarak vücutta hasıl olan ekseriyetle gayrişuuri bir harekete ait.

*The Sippy Cup: Bebekler için üstü içeceklerin dökülmemesi için kapaklı içecek bardağı.

Bölümü beğendiniz mi?
Rizzoli & Isles Rizzoli & Isles 2. Sezon 7. Bölüm
Rizzoli & Isles
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • visnebahcesiKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  frankienin öylece çocuğu olması normal olabilir de yani sanki zaten sekiz çocukluymuş gibi davranılması anormal

  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.
 • AsumannKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Theresa’nın yüzünü görmeliydik. Rizzoli iğneli cevabini vermeliydi.
  Ama cok sacma bi anda kocaman bi kizla geliyo. Babanne musmutlu! Babasi kizim da kizim. Theresa malı cok normalmiş gibi davraiyo falan.
  Ama belli olurdu zaten, Theresa gibi bi kadın hamile kalır kalmaz adama dönerdi. Bu senin cocugun diye. Burdan bile şüphelenilir

  0

  0
  Cevap yazmak için üye ol.