Reply 1994 1. Sezon 11. Bölüm kore dizisi izle, Reply 1994 1. Sezon 11. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, Reply 1994 1. Sezon 11. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Reply 1994 1. Sezon 11. Bölüm

The Only Way to End an Unrequited Love
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • SerrayardimKayıtlı Üye

    6:10 hatai denen kişi saç hakkında düşündüklerimi söyledi aferin yadçeçsşdsşdşesşsş ayrıca bu kızın kocası çöp mü beybolcu mu acaba diye düşünüyorum yakışıklı olanlar bi onlar zçaçşsldlsşsşs
    1    0
    Cevap yazmak için üye ol.