Ravenswood 1. Sezon 4. Bölüm full hd izle, Ravenswood 1. Sezon 4. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Ravenswood 1. Sezon 4. Bölüm

The Devil Has a Face
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Cujo : Bir Stephen King romanı. Cujo adında bir köpek kuduz olur ve kendi istemi dışında saldırganlaşır. sahiplerini öldürür ve arabası bozulan bir anne-oğul'u günlerce rehin tutar.

*Kriss Kringle : 1947 yapımı Miracle on 34th Street filminde Edmund Gwenn'in canlandırdığı başrol karakteri. Gwenn bu rolle hafızalarda "Noel Baba" olarak yer etmiş.

*Bir Paket Fındık.. : Nasıl çevirsem bilemedim burayı. Fikfik istemiş deyip geçiyorum..

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.