Queen of the South 4. Sezon 7. Bölüm full hd izle, Queen of the South 4. Sezon 7. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Queen of the South 4. Sezon 7. Bölüm

Amores Perros
İzledim
Sonra izle
Çeviri Notları

Bonnie ve Clyde : Bonnie Parker ve Clyde Barrow ünlü Amerikalı kanun kaçakları, The Barrow Gang'in ünlü elemanları. 1930'lu yıllarda Amerika'da banka ve dükkânları soymuşlardır. Kapitalizme ateş püsküren halkın gözünde Robin Hood statüsüne yükselerek kahraman olmuşlardır. Ayrıca Bonnie ve Clyde'ın büyük aşkları da bunda rol oynamıştır.
Taco : Taco, geleneksel Meksika yemeğidir. Birçok şekilde yapılabilmektedir. Yapımında tortilla, et, peynir ve çeşitli sebzeler kullanılır. Ayrıca, yanında bazı garnitürler de tüketilebilir. Genellikle elle yenilmektedir. Taco, Meksika'da Avrupalılar'ın gelişinden önce tüketilmeye başlanmıştır.
Ceviche : Peru'nun dünyaca meşhur, en bilinen yemeği ise Ceviche. Ceviche kılçığı kolay çıkabilen beyaz etli büyük balıkların ince ince doğranıp bir kapta (çelik, cam veya seramik) 2-3 saat limon suyunda (sitrik asit) bekletilmesiyle pişen bir deniz mahsulü yemeğidir.

Paylaş
Yorumlar 0 Yorum
Reklamı Kapat