Queen of the South 4. Sezon 2. Bölüm full hd izle, Queen of the South 4. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Queen of the South 4. Sezon 2. Bölüm

Un Asunto de Familia
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

Tripas: Meksika mutfağında , temizlenmiş, haşlanmış ve ızgara haline getirilmiş çiftlik hayvanlarının ince bağırsaklarıdır. kişniş, doğranmış soğan ve şili sosu gibi çeşnilerle lezzetlendirilir.
Leche: İnek sütünün şekerle harmanlanarak uzun süre pişirilmesidir. Rengi, ahşap rengindedir. Pişirilme zamanına göre bu renk daha açık veya daha koyu olabiliyor. Bal kıvamında, kremsi bir akışkanlığı vardır. Tadı ise, sütlü bonbonları hatırlatır. ekmeğe sürerek; tereyağ ve kaymak ile; tatlıların üzerine sos olarak; keke, bisküviye ekleyerek; pancake ve krep ile; muz ve çilek ile; yiyebilirsiniz.
Banda: Meksika müziği ve çoğunlukla pirinç ve vurmalı çalgılar içeren müzik grubunu belirleyen bir terimdir.
profiling: Profil çıkarma. Bir kişinin psikolojik ve davranışsal özelliklerinin, belirli bir alanda yeteneklerini değerlendirmek ya da tahmin etmek anlamında kullanılıyor.
App: Belirli bir amacı yerine getirmek için tasarlanmış bağımsız bir program veya yazılım parçası.

Bölümü beğendiniz mi?
Queen of the South Queen of the South 4. Sezon 2. Bölüm
Queen of the South
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.