Queen of the South 4. Sezon 1. Bölüm full hd izle, Queen of the South 4. Sezon 1. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Queen of the South 4. Sezon 1. Bölüm

Bienvenidos a Nuevo Orleans
Hata Bildir ×

Ses Sorunu Çözümü

* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Çeviri Notları

Agave: Türkçede sabır otu ya da kısaca sabır olarak bilinir. Orta ve Güney Amerika'da yayılış gösteren sabırgiller (Agavaceae) familasından etli bitki (succulent plant) cinsidir.Meksika rakısı tekilanın yapımında kullanılır. Sisal sabırından (Agave sisalana) sisal denen kenevire benzer lif elde edilir.
DEA: ABD Adalet Bakanlığı'na bağlı Uyuşturucu İcra İdaresi.
Pralin: Fındıkların kaynatılması ve karışımın öğütülmesiyle yapılan, özellikle çikolatalar için dolgu maddesi olarak kullanılan pürüzsüz, tatlı bir şekerleme.
Bourbon: Mısır ve çavdar viskisi
I Love Lucy: sitcom türündeki Amerikan televizyon dizisi.
Reggaeton: 2000’li yılların başlarında doğmuş bir müzik türüdür. Bu müzik türündeki parçaların sözleri genellikle İspanyolcadır. Orta Amerika ve Karayip müziklerinin ritimleriyle, hip-hop türünden etkilenerek ragga’dan türemiştir.

Bölümü beğendiniz mi?
Queen of the South Queen of the South 4. Sezon 1. Bölüm
Queen of the South
Dizinin Sayfasına Git
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.