Paradox 1. Sezon 2. Bölüm full hd izle, Paradox 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

Paradox 1. Sezon 2. Bölüm

Episode Two
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Çeviri Notları

*Melamin:
Kütlece %66 azot içeren, plastik üretiminde kullanılan bir madde. Türk kıraathanelerinin demirbaşı olan kırmızı beyaz desenli çay altı tabaklarının yapıldığı madde. Ayrıca Çinli gıda üreticilerinin en favori katkı maddesidir. Kullanımda olan protein ölçüm yöntemi gıdadaki azot miktarını ölçtüğünden ve bu madde de azot içerdiğinden Çinli üreticiler bu maddeyi kalitesiz ürünleri protein testinden geçirmek için kullanmaktaydılar.

*USGS:
United States Geological Survey. Amerikan Jeolojik Araştırmalar Merkezi.

*NOAA:
National Oceanic and Atmospheric Administration. Uluslararası Okyanus ve Atmosfer İdaresi.

*Çoklu Dünyalar Kuramı(Many-worlds Interpretation):
Hugh Everett 1953 yılında Princeton Üniversitesi'nde doktora çalışmalarına başlamış ve kuantum mekaniği dersleri alıp çoklu dünyalar kuramını (many-worlds interpretation) geliştirmiştir.

Paylaş
Bölümü beğendiniz mi?
Dizinin Sayfası
Paradox afis
Paradox
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 1 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.