My Love from the Star 1. Sezon 2. Bölüm kore dizisi izle, My Love from the Star 1. Sezon 2. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, My Love from the Star 1. Sezon 2. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

My Love From The Star 1. Sezon 2. Bölüm

Episode 2
İzledim
Sonra izle
Hata Bildir ×

Oynatma hatalarının çözümleri


* En önemlisi izlemeye çalıştığınız cihaza; özellikle cep telefonunuz yada mobil cihazınıza Opera, Firefox chrome vb. uygulamasını uygulama marketinizden kurup sitemize sorunsuz giriş yapıp tüm dizi - filmleri çok rahat izleyebilirsiniz.
* Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.
* Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor ise üstteki bahsettiğimiz uygulamalardan biriyle giriş yapın. Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor opera yada firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilirsiniz.
* Arka planda farklı sesler duyuyorsanız en başta youtube reklam seslerini kapatıp öyle reklamı geç butonuna tıklayın yada youtube videosunu durdurup ondan sonra reklamı geç butonuna tıklayın. En son çare arkadan reklamın sesi gelmeye devam ediyorsa reklamını sona getir ve reklamı geçe bas ama sona getirin ondan sonra reklamı geç tuşuna basın.

Paylaş
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
 • alegoryaKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Tamam, önceki bölümde de tanımamış. En azından ilk bölümden tutarsızlık olmadığını anladık ama gene de biraz tırt geldi bana.…

  17
  33
 • alegoryaKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Tamam, önceki bölümde de tanımamış. En azından ilk bölümden tutarsızlık olmadığını anladık ama gene de biraz tırt geldi bana. Adam zamanı durduruyor, bütün duyuları gelişmiş, ölmüyor. Bir de bunların bir çerçevesi yok. Nasıl olup da öyle olduğu anlatılmamış. Yani neyi yapıp neyi yapamayacağı hakkında bir öngörü imkansız. Kızın hayatını kurtarmakla falan uğraşmasın, öldükten sonra da diriltebilir herhalde. Böyle olmaz, Süperman de bile kriptonit mevzusu var! Bir eksiklik ya da bir zayıflığı olmalıydı, arzularına ulaşmada zorlukları, gücü ile istekleri arasında bir fark bulunmalıydı. Bulunmalıydı ki bir çatışma olsun. Bu başrolün bir çatışmada tam olarak istediğini alamaması hayal edilemiyor, bu yüzden sıkıcılığa doğru ilerliyor maalesef. (Bu arada ne gücünün sınırı belli ne istekleri, umarım bunları sonraki bölümlerde açıklarlar.).
  Hem de adamın her şeyi mükemmel maşallah. O mükemmellik de gözümüze gözümüze sokulmuş. 5 dakika o mükemmelliği, insanların şaşırmasını falan izliyoruz. İnsanlar da şaşırıyor ama her nasılsa “Bu nasıl olur?” diye kimse hiç peşine düşüp araştırmıyor. Hikaye biraz baştan savma olmuş denilebilir. Üç beş güzel kızla ve iki üç yakışıklı oğlanla, onların bakışıp yüzeysel, sığ konuşmalarıyla ne kadar, nereye gitmişler merakım var bir tek. İzlersem ondan izlerim.
  Bu kadar uzun yorumu okuyan arkadaşlara da teşekkür ederim 😊  17  33
  Cevap yazmak için üye ol.
 • Azra ManasKayıtlı Üye

  Güzel sarıyor dizi izleyin
  21  1
  Cevap yazmak için üye ol.
 • MancarKayıtlı Üye

  Kızın burnundaki ben yüzünden hep sol tarafından yapılan çekimden bıktım
  Başka bir oyuncu seçilebilirdi zorlamışlar
  2  7
  Cevap yazmak için üye ol.