My Liberation Notes 1. Sezon 14. Bölüm kore dizisi izle, My Liberation Notes 1. Sezon 14. Bölüm türkçe altyazılı kore dizisi seyret, My Liberation Notes 1. Sezon 14. Bölüm mobil türkçe altyazılı yabancı dizi izle

My Liberation Notes 1. Sezon 14. Bölüm

Episode 14
Ses Sorunu ×

Android Cihazlarda Ses Sorunu Çözümü

1Dizinin Konuşma sesleri gelmiyor sadece müzik sesleri geliyor ise, cızırtı vb. sorun yaşıyorsanız. Uygulama marketinden Firefox isimli uygulamayı indirip sitemize o uyguluma ile giriş yapın.

2 Son güncellemelerini almayan android cihazlarda codec ses problemi yaşanıyor özellikle bu sorunu yaşayanlar firefox uygulamasını indirip bu sorunu çözebilir.

3 Sık sık tarayıcı geçmişinizi, çerezlerinizi temizleyin.

Bölümü beğendiniz mi?
My Liberation Notes My Liberation Notes 1. Sezon 14. Bölüm
My Liberation Notes
Dizinin Sayfasına Git
Sezonun Diğer Bölümleri
Yorumlar 11 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.
  • silentcryKayıtlı Üye

    Sonunu açıp açıp izliyorum resmen kendilerinin de bilmedikleri yönleriyle karşılaştılar. Baharda çok farklı insanlar olacaklarını söylemişlerdi ilk bölümlerde. O kadar duygulanıyorum ki kelimelerle ifade edemeyeceğim bunu. Hayatımı izliyormuş gibiyim, o kadar gerçekçi hissettiriyor. Annelerinden gidişinden sonraki ortamı çok iyi yansıtmışlar. Haftaya final veriyor hala dizi bittikten sonra ne yapacağımı düşünüyorum. Tekrar tekrar izleyeceğim bir dizi olacak.


    17

    2

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

1 2